Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z produktami druku cyfrowego.

Druk cyfrowy

Nowoczesny i efektywny druk cyfrowy nie wymaga stosowania skomplikowanego i drogiego procesu przygotowawczego. Nie stosujemy klisz, drogich odbitek próbnych, naświetlania matryc, długiego ustawienia maszyny. W każdej chwili istnieje możliwość zatrzymania maszyny i w ciągu chwili puszczenia pracy po poprawce od nowa.

Co więcej, bardzo często jest możliwe dodrukowanie materiałów niemal od ręki, jeśli znajdują się Państwo akurat w pobliżu siedziby naszej firmy w Warszawie. Cyfrowy charakter druku powoduje, że w po wykonaniu szeregu próbek, jesteśmy w stanie zauważyć ewentualne błędy w projekcie graficznym i zgłosić je bez generowania wysokich kosztów, na jakie naraziliby się Państwo w przypadku standardowego sposobu.

Metoda ta doskonale sprawdza się w przypadku szkoleń oraz akcji marketingowych, gdzie każdy egzemplarz z nakładu może być zaadresowany dla innej osoby. W każdej chwili można zamówić dodatkowe egzemplarze bez płacenia ponownie za proces przygotowawczy jak w offsecie.

Nasza bezpośrednia obecność w Warszawie gwarantuje dobry kontakt i możliwość omówienia z naszymi specjalistami wszelkich kwestii nurtujących Państwa w zakresie tematyki poligraficznej.

Zalety druku cyfrowego i naszej oferty:

Czas realizacji

Standardowy czas wykonania zlecenia to 24 godziny, ale staramy się mniejsze nakłady wykonywać w ciągu 2-3 godzin, a także od ręki. Jeśli są Państwo z Warszawy, takie rozwiązanie jest idealne!

Nakłady już od 1 sztuki - drukujesz dokładnie tyle ile potrzebujesz

Tylko technologia cyfrowa pozwala na wydrukowanie jednego egzemplarza, jak i kilka tysięcy sztuk. Nie trzeba już zamawiać gigantycznych nakładów. Realizujemy zlecenia w ekspresowym tempie, bez kosztów związanych z przygotowalnią. Jeśli okaże się, że podczas eventu zabraknie materiałów marketingowych, mogą Państwo podjechać do centrum Warszawy i od ręki poprosić o dodrukowanie egzemplarzy.

Druk/dodruk na żądanie

Nie musisz już robić żadnych zapasów w Twoim magazynie, otrzymujesz dokładnie tyle egzemplarzy, ile potrzebujesz w danej chwili (zapewniamy archiwizację plików przy powtarzalnych zleceniach).

Wysoka jakość

Najnowsze technologie zastosowane w naszym sprzęcie pozwalają na osiągnięcie doskonałej jakości i powtarzalnych efektów. W wielu przypadkach są one nawet lepsze niż w offsecie. Drukujemy cyfrowo na najnowszej maszynie Xeroxa, oferującą najlepszą jakość na rynku - 2400dpi!

W każdej chwili możesz zamówić dodruk z aktualnymi danymi.

Szeroki wybór materiałów

Xerox 700 jako nieliczny pozwala na druk cyfrowy na standardowych papierach offsetowych - niepowlekanych i powlekanych, błyszczących i matowych, ozdobnych, samoprzylepnych, specjalnych. Wszystko do gramatury papieru 300g i formatu A3+.

Personalizacja

Dzięki tej opcji możecie Państwo każdy egzemplarz, np. zaproszenia czy listu, skierować ściśle do określonej osoby. Jeden projekt graficzny i zmienne dane zwiększają wartość dokumentu i skuteczność promocji. Numeracja materiałów ma zastosowanie np. w biletach lub kartach stałego klienta.

Bez wychodzenia z biura

Wystarczy zapisać gotową pracę i wysłać e-mailem lub na nasz ftp - osiągacie Państwo cel nie wychodząc z biura, co oczywiście również ogranicza ponoszone przez Was koszty. My odsyłamy gotowy produkt lub jest on do odebrania w dogodnym terminie w naszej siedzibie w Warszawie.

Introligatornia

Wykonane odbitki są czyste i suche, mogą być natychmiast cięte, falcowane i bigowane bez niebezpieczeństwa odbicia i pobrudzenia produktu. Pracę możemy zbigować, foliować, kleić, szyć, oprawiać w spirale.

Technologia cyfrowa pozwala na druk np.:

 • wizytówek
 • ulotek
 • raportów
 • plakatów
 • folderów
 • instrukcji obsługi
 • okładek i naklejek na CD
 • kalendarzy
 • kartek świątecznych, pocztówek
 • zaproszeń
 • testów i zadań egzaminacyjnych
 • książek
 • spersonalizowanych zaproszeń, certyfikatów, identyfikatorów
 • cenników
 • dyplomów
 • kart menu

Tak atrakcyjnej oferty nie przedstawi Państwu inna firma - drukarnia Coloria Warszawa zaprasza!


Jak przygotować

Kilka prostych zasad przedstawionych na tej stronie, pozwoli maksymalnie ograniczyć możliwości pomyłki
i skrócić czas realizacji zlecenia.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy stosujemy w nisko lub średnio nakładowych zamówieniach,
gdy nie jest opłacalne stosowanie technik offsetowych, a oczekiwana jakość ma być zbliżona.

Kontakt

Coloria
Nowolipki 15
00-151 Warszawa
pon.-pt. 9-18
tel: +48 22 620 90 46
e-mail: druk@coloria.pl
Dojazd

Copyright 2015 Coloria Użyte znaki firmowe i towarowe są zastrzeżone odpowiednimi prawami.
Coloria -
Nowolipki 15, 00-151 Warszawa,
tel: +48 22 620 90 46