Najlepsi specjaliści od druku w Warszawie

Mająca swoją siedzibę w Warszawie Coloria druk jest drukarnią, która skupia fachowców realizujących Państwa zlecenia z prawdziwą pasją. Nowoczesna technologia naszych maszyn drukarskich i najlepsi warszawscy specjaliści pomogą każdemu klientowi poczuć, że jego sprawy są w dobrych rękach.

Nowoczesna drukarnia

Profesjonalnie wyposażone studio graficzne i najnowsze oprogramowanie, pozwala nam świadczyć usługi drukarskie na najwyższym poziomie. Nie boimy się żadnych wyzwań. Zaprojektujemy i przygotujemy do druku każdą pozycję. Usatysfakcjonowani Klienci naszej drukarni, zarówno z Warszawy, jak i całego kraju, są tego dowodem - a ich zadowolenie naszym celem.

Klient na pierwszym miejscu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów drukarni Coloria, staramy się stale rozszerzać wachlarz naszych usług. Drukujemy dla Klientów indywidualnych wszelkiego rodzaju materiały, począwszy od wizytówek, poprzez kalendarze z własnymi zdjęciami od 1 sztuki, aż po wysokonakładowe publikacje dla  dużych korporacji i agencji reklamowych, tak warszawskich, jak i ogólnopolskich. Doskonale znamy rynek i potrzeby Klientów, dlatego właśnie dzięki nam oszczędzicie Państwo to co cenne - czas i pieniądze, a jakość druku będzie najwyższej próby.

Gwarantujemy rzetelność, solidność i pomoc, oferując skuteczną formę reklamy. Jesteśmy gotowi doradzić i pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów drukarskich z jakimi się do nas Państwo zwrócą.

Gorąco zapraszamy do współpracy z przekonaniem, że będzie ona owocna i długotrwała.


Copyright 2015 Coloria Użyte znaki firmowe i towarowe są zastrzeżone odpowiednimi prawami.
Coloria -
Nowolipki 15, 00-151 Warszawa,
tel: +48 22 620 90 46