Oferta

Warszawska drukarnia Coloria zaprasza do współpracy Klientów indywidualnych i biznesowych, oczekujących fachowego i sprawnego realizowania zleceń.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, a także posiadamy profesjonalne studio graficzne i oprogramowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiedni projekt i zrealizować go zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, dzięki czemu czas realizacji zlecenia jest skrócony do minimum, a jakość wydruków jest zawsze najwyższa.

Oferujemy tworzenie rozmaitych materiałów oraz gadżetów reklamowych, w tym ulotek, kalendarzy, zaproszeń, wizytówek czy plakatów. Zajmujemy się również drukiem wielkoformatowym i przygotujemy dla każdego Klienta rozwiązanie w pełni dostosowane do indywidualnych preferencji.

Usługi

Druk cyfrowy

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku cyfrowym, który posiada wiele zalet i umożliwia sprawne realizowanie nawet najbardziej rozbudowanych zleceń. Dzięki nowoczesnym urządzeniom powstają wydruki najwyższej jakości, a Państwo możecie zamówić u nas dokładnie taką liczbę materiałów, jaką potrzebujecie. Umożliwiamy składanie zamówień bez wychodzenia z domu.

Wizytówki

Oferujemy drukowanie profesjonalnych wizytówek, będących doskonałym sposobem na promowanie firmy oraz kreowanie jej właściwego wizerunku. Przykładamy ogromną wagę do jakości ich wykonania, korzystając z druku cyfrowego, offsetowego oraz sitodruku. Korzystamy z rozmaitych materiałów oraz potrafimy zadbać o odpowiednie ozdobienie zamawianych produktów.

Ulotki

Od wielu lat ulotki są niezbędnym elementem każdej kampanii marketingowej, a my oferujemy te materiały reklamowe w różnych formatach i stylach składania czy zdobienia. Realizujemy zarówno rozbudowane zlecenia, jak również zaopatrujemy Klientów w pojedyncze sztuki, a jeżeli nie macie Państwo pomysłu na design reklamy, chętnie go dla Was zaprojektujemy.

Kalendarze

Stanowią doskonały sposób na reklamę działalności, jak również prezent dla bliskiej osoby – spersonalizowane kalendarze, na których widnieje zdjęcie albo dowolny projekt graficzny to specjalność naszej firmy. Wykonujemy modele planszowe, biurkowe, plakatowe i listkowe w różnych formatach, dbając zawsze o to, aby ich jakość wykonania była jak najwyższa.

Zaproszenia

Jeżeli chcecie Państwo zachwycić swoich bliskich albo gości jakiejkolwiek imprezy, oferujemy Wam profesjonalne zaproszenia drukowane na specjalnie do tego przeznaczonym papierze. Produkty mogą być zafoliowane, zbigowane albo pocięte na różne formaty, a to co będzie na nich widnieć zależy tylko od Państwa. Jesteśmy w stanie odpowiednio je spersonalizować.

Wydruki wielkoformatowe

Posiadając odpowiednie maszyny oraz możliwości drukowania, jesteśmy w stanie zaproponować Wam estetyczne wydruki wielkoformatowe. W pełni dostosowujemy się do potrzeb zamawiającego i jesteśmy w stanie wykonać plakaty, mapy czy banery na różnych rodzajach papieru. Nasze możliwości są niemal nieograniczone, dlatego też zapraszamy do składania zapytań.

Język:

Jak przygotować

Kilka prostych zasad przedstawionych na tej stronie, pozwoli maksymalnie ograniczyć możliwości pomyłki
i skrócić czas realizacji zlecenia.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy stosujemy w nisko lub średnio nakładowych zamówieniach,
gdy nie jest opłacalne stosowanie technik offsetowych, a oczekiwana jakość ma być zbliżona.

Kontakt

Coloria
Nowolipki 15
00-151 Warszawa
pon.-pt. 9-18
tel: +48 22 620 90 46
e-mail: druk@coloria.pl
Dojazd
Copyright 2015 Coloria Użyte znaki firmowe i towarowe są zastrzeżone odpowiednimi prawami.
Coloria -
Nowolipki 15, 00-151 Warszawa,
tel: +48 22 620 90 46